Commodore 2000 GPH Non-Automatic Bilge Pump - 24V [CM-A31-2000B-24V]
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Quantity
2000 GPH Non-Automatic Bilge Pump - 24V
Features:
Specifications:
  • Voltage: 24V
  • Flow Rate: 2000 GPH (Gallons Per Hour)
  • Outlet Diameter: 1-1/8 inch (29mm)
  • Current: 7.5A (12V) / 4.0A (24V)